kom: 509-220-926    kom: 502-392-634

tel/fax: (48) 621-01-29

Krok po kroku

Drogi Kliencie! 

1. Aby uzyskać wstępne informacje dotyczące Państwa Kuchni, prosimy o przyniesienie do firmy  (lub przesłanie na adres kazmebel@gmail.com  [NIE DOTYCZY WYCEN]) planu pomieszczenia i określenia zakresu prac i  stylistyki planowanej realizacji lub wstępnej wyceny.

2. W trakcie uzgodnionej wcześniej wizyty będą Państwo mogli odbyć konsultację z jednym z naszych projektantów. Znają oni świetnie problematykę związaną   z projektowaniem  kuchni i wnętrz. Podczas spotkania konkretyzują się wymagania estetyczne i praktyczne  i mogą dostać Państwo wstępną kalkulację przyszłej realizacji. W przypadku przyjścia bez wstępnego uzgodnienia  spotkania,  nasz personel dołoży wszelkich starań, aby udzielić kompetentnych i rzeczowych informacji.

3. Jeśli zaakceptują Państwo wstępne warunki cenowe i ofertę firmy Kaz-Mebel, zlecają Państwo  firmie wykonanie projektu, który zostanie wykonany przez naszego   projektanta.

4. Zmiany  położenia podłączeń, jeśli wymaga tego projekt  wykonywane są  na koszt klienta i są w jego gestii.

6. W przypadku rezygnacji z dalszej współpracy  w ramach wpłaty za wykonanie projektu Firma Kaz-Mebel wyda klientowi projekt, który zawiera:

  •  Projekt w kolorze
  • Projekt techniczny

Projekt nie zawiera szczegółowych rozwiązań dotyczących szerokości, przekrojów oraz wielu  innych wartość i posiada wszystkie niezbędne informacje  potrzebne  na tym etapie pracy projektowej do podejmowania przez klienta  decyzji o  stylistyce, funkcji, estetyce czy ergonomii.  Tak rozumiany projekt nie zawiera też szczegółowego zestawienia materiałowego oraz opisów technologicznych. W tym sensie  projekt nie  jest  projektem techniczno-  wykonawczym.

7. Koszty uwzględniane w wycenie  kuchni  obejmują:

  • KOSZT MEBLI KUCHENNYCH,
  • KOSZT WYPOSAŻENIA  (prowadnice, karga, oświetlenie i inne),
  • KOSZT SPRZĘTU AGD Posiadamy całą ofertę dostępną na rynku. Jeśli jednak życzą sobie Państwo zamontować sprzęt zakupiony w innym miejscu pobieramy opłatę montażową w wys. 100 zł od każdego urządzenia: lodówka, płyta elektryczna, zlew, zmywarka, mikrofalówka, pralka. (nie jest to opłata za przyłączenie tylko za montaż w meble),

Przy podpisaniu umowy pobieramy zaliczkę wys. 15 % wartości mebli kuchennych i wyposażenia. Wpłata zaliczki uruchamia procedurę produkcji.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia salonu Kaz-Mebel w Garbatce Letnisko przy ul Jana Kochanowskiego 198, aby przekonać się jak Piękna może być Państwa Kuchnia.

Z poważaniem
Kazimierz Zalewski

Nasza firma

kaz_mebel_lay_all_12

Firma Kaz-mebel jest firmą rodzinną działającą od 1994 roku. Od samego początku firma świadczyła usługi w zakresie mebli kuchennych. 

dowiedz się więcej »

Nasze realizacje

20170829_091222 000000001.jpg 001 001 7.jpg 0.jpg

Kontakt

ZPHU Kaz-Mebel Kazimierz Zalewski
Ul. J. Kochanowskiego 198
26-930 Garbatka Letnisko

tel/fax: (48) 621-01-29
kom: 505-155-320
kom: 502-392-634

kazmebel@gmail.com